BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 3754317
nr 375 4317
Takarmatur
30-tal, 5-armad, alabasterkupor med nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 september 2005